Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hikayelerim / Tecrübeler

Tecrübeler

Geniş bilgi için Doğal Tedavi’ye bakın.

Tecrübeler

1-) Kemiksi çıkıntı, karın- ve kollarda ağrı 03.02.06’de
Bayan Ayşe ……..’nin bileginin üstünde iki adet kemiksi çıkıntı (egzostoz) ortaya çıkar, karnı üstüneyatınca ağrı hisseder ve yatamaz vede kollarında ağrı hiseder. Gökçek İksiri’dnn günde 5 defa 30 ml almaya başladıktan 14 gün sonra kemiksi çıkıntı ve karın ağrıları yok olur.

2-) Ayak- ve elbileklerinde ağrılar, güçsüzlük, 05.03.06
Heliha . …… hanımın spor (fitnes) yaparken kendinde halsizlik ve güçsüzlük halleder ve Gökçek İksiri almaya başladıktan sonra kendinde büyük bir enerji hisseder. Ayrıca önce fitnes yaparken ayak ve el bileklerinde ağrılar hissederken bu rahatsızlıklar Gökçek İksiri ile birlikte yok olur.

3-) Tırnak mantarı, 12.03.06
Elinin başparmağının tırnağında ve ayağının küçük parmağının altında mantar (pişik) olan tanıdığım şahıs ne tavsiye edebilceğimi sordu ve ben ona dahili olarak Gökçek İksiri içmesini ve harici olarak Mela Eterik yağı sürmesini tevsiyeettim. 3 ay sonra gördüğümde ayağındaki mantar yok olmuştu ve elinin parmak tırnağındaki mantarda çok çok azalmıştı.

4-) Akne, sivilci, 14.04.06
Faslı A Muhammed yüzünde akne ve sivilce vardı ben ona harici olark Mahon Kremi ve dahili olarak Gökçek İksir tavsiye ettim. Arkadaşımı 6 hafta sonra gördüğümde rahatsızlıkları geçmiş ve yüzü iyileşmişti.

5-) Tırnak mantarı, 02.05.06
12 yaşında kağnının mazısına yağ sürmak isteyen İ. G.’in baş parmağı bir tele takılır ve yılanın ağzı gibi parmak yarılır. Yara iyileştikten sonra tırnakla et arasında mantar çıkar ve vatandaş bu derdine 30 yıl çare bulamaz. Gökçek İksiri içmeye başladıktan 6 ay sonra bu rahatsızlığının geçtiğini görür. Daha önce Noni kulanmış Noni ile iyi olan rahatsızlığı sonra yeniden depreşmişti. Bana göre mantara karşı Gökçek İksiri daha tesirlidir.

6-) Dişetleri geri çekilmesi, 09.05.06
Dişetleri geri çekildiğinden soğuk ve sıcak birşeyler yiyip içtiğinde diş ağrısı çeken N. K. isimli tanıdığım buna bir tavsiyem olp olmayacağını sordu ve ben ona Gökçek İksiri tavsiye ettim. Bu şahısla 7 hafta sonra karşılaştığımızda probleminin kalmadığını söyledi.

7-) Akne 05.06.06
Takriben 12 yıldır burnunun ucunda akne bulunan ve hiçbir ilaçla tedavisi mümkün olmayan Mehmet K., benden bir tavsiyede bulunmamı ricaetti. Ben ona dahili oarak bağrısak florası için Gökçek İksiri ve hariçi olarak da Mela Eterik yağı kulanmasını tavsiyeettim. Mehmet beyle 4 hafta sonra karşılaştığımda burnundaki aknenin yok olduğunu söyledi.

😎 Bademcikleri aniden şişer 12.06.06
Ayağındaki mantarlar için Tahitian Noni almaya başlayan genç adam H. B.un bademcikleri aniden şişer ve bu rahatsızlık bir hafta sürdükten sonra şişkinlik tekrar yok olur. Mantar ve bademcik rahatsızlıkları Noniyi bıraktıktan 3-4 ay sonra yeniden ortaya çıktı. Bunun üzerine H. B Gökçek İksiri kulandıktan sonra rahatsızlıkları iyileşti.

9-) Akne, 16.06.06
Benim bir yakınım yılarca kilo almak (aşırı zayıflık) için her türlü yöntemi denedi ve hiç birinin faydasının görmedi. Ben ona 4 ay önce bir şişe Tahitian Noni verdim ve çok büyük etkilerini gördü. 1 ay içinde 5 kg aldı ve yüzündeki aknelerden kurtuldu. Akneler noniyi bıraktıktan 3-4 ay sonra yeniden ortaya çıktı ve ben ona dahili olarak Gökçek İksiri ve haricen Mela Eterik yağı kulanmasını tavsiye ettim ve bayan rahatsızlıkları iyileşti.

10-) Allerji, 19.06.06
Allerjik rahatsızlıkları olan bir tanıdığa önce Gökçek İksiri verdim. Ö. F. tedaviye devam etti ve takriben 6 hafta sonra basur rahatsızlıklarından kurtuldu ve allerji rahatsızlıkları bu dafa kulandığı sürece azaldı.

11-) Bağırsak florasının bozulması, 23.07.06
C. M. isimli bir tanıdık ceviz toplamak için ağaçın oldukca yükseğine çıkar ve tabi dal kırılır ve düşer. Beyin sarsıntısı ve içkanama ihtimali vede kol ve bacaklarındaki morluklar nedeniyle 3 hafta klinikte gözetimde tutulmuştu. Klinikte kaldığı süre içinde sürekli antibiyotik ilaçlar bağırsak florasını bozulmuştu. Aldığı bu kimyasal ilaçlar nedeniyle klinikten çıktıktan sonra ishale yakalanmış, fakat bu ishali hiç düzelmemişti. Kimyasal ilaçlarla tedaviden ümidini kesen C. M. rahatsızlığına karşı yardımcı olmamı ricaetti ve ben ona Gökçek İksiri verdim. Bir ay sonra görüştüğümüzde ishalden tamamen kurtulduğunu söyledi.

12-) İmmün zafiyeti, hasizlik, dermansızlık, 10.08.06
Kamil ….. (6 yaşında) anaokulunda iken, okul müdiresi veya pedagoglar sık sık telefon ederek M. Şamil yine hastaladı diyorlardı. Çoçuk ya karın ağrılarından veya üşüdüğünden bahsediyordu ve aynı zamanda halsiz ve dermansızdı. Bana göre immün zafiyeti (bağışıklık sistemi) nedeniyle sık sık hastalanıyordu. Kamile Gökçek İksiri verdim, çoçuğun altçenesinde ve dudaklarının çevresinde bir yığın uçuk oluştu. Annesi hemen mutlaka çoçuğu kliniğe götürmek istedi, bende ona sabretmesini söyledim. Kamil şimdi Gökçek İksiri alıyor ve sağlığı çok çok iyi.

13-) Şişkinlik, göğüste sıkışma ve kalp sıkışması, 3.09.06
Akşamları biraz fazla yemek yiyince önce, şişkinlik sonrada, göğüste sıkışma ve bıcak batıyormuş gibi bir hiss vede kalp sıkışması olduğunu söyleyen A. E. Efendiye Gökçek İksiri verdim. Aradan üç ay geçtikten sonra tekrar karşılaştığm A. E. rahatsızlıklarından kurtulduğunu söyleddi.

14-) Bağırsak mantarı ve kaşıntı, 12.09.06
Ş. U. isimli bir tandığım uyuz gibi kaşınıyor ve doktorların verdiği ilaçlar fayda vermiyor. Bana derdini anlatı ve ben ona bunun bağırsak florasının bozulması nedeniyle bağırsaklardaki mantarların üretiği zehirli maddelerin buna sebep olabileceğini söyledim ve ona önce Gökçek İksiri verdim. Ş. U.’yu 7 ay sonra tekrar gördüğümde artık kaşıntılardan kurtulduğunu söyledi.

15-) Allerji, baharnezlesi, 18.09.06
Fas asıllı bir tanıdığım, ailesi ve kızı, yani bütün aile baharnezlesi (pollinosis) ve besin allerjisine yakalanmışlardı. Onlara Gökçek İksiri verdim ve 5 ay sonra karşılaştığımda ailece allerjinin azaldığını söyledi.

16-) Nörodermatoz (allerjik ekzem), 27.09.06
Nörodermatoz (allerjik ekzem) İ. G. et ve mamüleri yiyince uyuz gibi kaşınır, yarım fincan kahve içse iki gün mide ağrısı çeker ve siyah çay içince şişkinlik yapar, hasta kendinde mantar olduğu şüphesi ile birkaç defa test yapıtır ve bağırsak mantarları olduğu teşhisi konur ve dahilen Gökçek İksiri ve laden çayı aldıktan 6 ay sonra rahatsızlığı azalır.

17-) Ağız kokusu 01.10.06
Ağız kokusu olan pakistanlı bir tanıdınım daha 1,5-2 metrede çevresini rahatsız ediyordu. Bana ne tavsiye edebileceğimi sordu, ben ona Gökçek İksiri verdim. Mr. Khanı 3 ay sonra gördüğümde ağız kokusunun geçtiğini ve bu derten kutulduğunu söyledi.

18-) Halsizlik ve dermansızlık ve cinsel güçsüzlük 04.10.06
Ç. E. 6 hafta önce Gökçek İksirine başladı ve beni Wiesbaden’a davetederek arkadaşları ile tanıştırdı. Sohbetten sonra kendi durumunu sordum. Üzerindeki halsizlik ve dermansızlığın kalktığını ve cinsel gücünün artığını söyledi.

19-) Sinirlilik, gerginlik ve depresif davranışlar 07.10.06
N. Y. kendisi için aldığı Gökçek İksirini hanımının kulandığını ve ailesini Gökçek İksirini başladıktan sonra sinirlilik, gerginlik ve depresif davranışlarının azaldığını söyledi.

20-) Ankilazan spondilit
Ankilozan spondilit neden ile yıllardır, ağrı çekiyordum ve oldukca çok kimyasal ilaç kulandım özeliklede kortizonlu ilaçlar. Kortizon beni sersem çevirdi. konsentrem kayıp oldu. yüzüm şişmeye başldı derim inceldi ve kurudu. Bu nednele Alternetif tıp üzerine araştırmalar yaparken komşumuz Sema hanımda da eklem kireçlenmesi vardı. O Gökçek İksir ve romatizma çayı kulandıktan sonra eklemlerindeki kireçin tamamen iyileştiğini söyledi.İternet sitesinin ismi ve adresini ondan aldım. Sema hanımın eklemlerindeki kireç tmamen erimiş kadıncağız bu yeni durmunua aşıkın olmadığından zorlamalarda kolu ve bacakalrı çıkıyormuş. İbrahim bey ona 4-5 hafta çok ağır kaldırmayın çözülen kireç nedeniyle eklemlerde boşluk oluştu. Eklemlerideki kıkırdakalrın normale dönmesi zaman alır demiş. Sema teyze eklem kireçlenmesinden %100 kurtulmuş. Ben de denmek için ibrahim beyi aradım, banada Gökçek İksir artı romatizma çayı tavsiye etti. Bu ürünleri 3 ay kulandıktan sonra eklemlerim açıldı hareketlerim normaleşti. Şimdi eğilip bükülebiliyorum, daha hareketliyim ve ağrılarım yok oldu. Fakat ben yinede 3-4 ay daha Gökçek İksir ve romatizma çayına devam edeceğim. Artık kimyasal ilaç kulanmıyorum çok şükür.

21-) Behçet Hastalığı
Ben Hasan Yücel annemin Behçet hastalığı nedeniyle araştırma yaparken İbrahim beyin sitesini gördüm. Annem 55 yaşında ve tam 15 senedir, behçet hastalığı nedeniyle kulanmadığı ilaç kalmadı. Annem için Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve Gökçek Behçet çayı siparişi verdim. Siparişler hemen bir gün sonra geldi. Annem tonik, iksir ve çayı kulanmaya başladı. Evet birinci haftada iyileşmeye başladı. Hem yeniden tonik siparişi vermek hem de İbrahim beyle tanışmak için işyerine gittim. Bu konudaki açıklamalarını dinledim. Doğrusu hiç duymadığım curuf, asidoz, kanın asitlenmesi, et ve et mamüleri, peynir, hamurlu yiyecekler, kola, siyah çay ve kahvenin zararlarını anlatı. Çok ilginç açıklamalar doğrusu hayret ettim.

22-) Bu yazı yandaki adı geçen JOYOGE.COM isimli siteden alınmıştır.

Bir konu üzerinde on yıl ve fazlası çalışmalar yapmış ve bu çalışmalardan olumlu sonuçlar almayı başarabilmişseniz siz bir bilim insanı sayılırsınız. Bu bağlamda gerçekten de çok değerli çalışmaları olan sayın İbrahim Gökçek?ten bahsetmeden geçemeyeceğim. Gökçek Ä°ksir ve sipariÅŸi web sayfasında yaptığı her bir açıklama kendisinin deneyim ve yorumlarını oldukça faydalı buldum. Şahsen şifalı otlarla uzun dönem ilgilenmiş ve birçok farklı ürünü denemiş birisi olarak, gökçek iksir kullanmaya başlayalı henüz bir ay olmasına rağmen aldığım sonuçları aktarıyorum; vucudumda oluşmuş iltihapları derinlemesine sökmeye başladı, alerjilerim oldukça azaldı, gözlerimdeki erken yorulmalar artık daha uzun süreye yükselmeye başladı ve gün geçtikçe rahatlıyorum. Daha önce denediğim birkaç ürün hariç hiç birinden böylesi etkili sonuç alamamıştım. Genelde ürünlere devam ettiğim müddetçe herşey yolunda gibi görünüyordu, ne zaman ürünleri bıraksam o zaman rahatsızlığım yavaş yavaş tekrar meydana çıkmaya başlıyordu. Ancak gökçek iksirin ikinci siparişini vereli iki hafta oldu, yani iki haftadır iksire devam edemediğim halde böyle bir belirti yok. Gökçek iksirle ilgili daha detaylı bilgi için bkz.www.gokcekiksir.comjoyoge® Bir okurumuzdan 09/08/2007 tarihinde gelen soru ve kendisine cevabımızı burada iletmenin de faydalı olacağını düşünüyorum (mesaj e-posta yazışması olduğundan cevap kısmı türkçe karakterler kullanmadan yazılmıştır) soru: öncelikle selam ediyorum. iksir hakkında yardımcı olursanız memnun olurum. ben de fibromiyalji hastasıyım ve İbrahim bey iyileşeceğimi söylüyor. ama kesin emin olamıyorum daha doğrusu güvenemiyorum. eğer siz gerçekten kullanmışsanız bana yardımcı olurmusunuz? insan çaresiz kalınca her şeye başvurabiliyor. doğrumudur yanlışmıdır bakmıyor ilk etapta. onun için yardımlarınızı bekliyorum lütfen. saygılar.
cevap: merhabalar. ben de herseyi denemekten ve sahte urunlerden bikmistim. ancak esim de ben de uzun donemdir bu dogal tedavilerle ilgileniyoruz. Ve gokcek iksirin ikinci siparislerini de verdik kullaniyoruz. neredeyse bitmek uzere ucuncu siparisi de verecegiz. Esimin alerjileri daha ciddi boyutlardaydi [/font]ve yaklasik iki aydir cok rahat. ustelik Kibris’ta polenler cok daha yogun oluyor. Gecen yil esim bu yuzden tam alti ay perisan olmustu. haplar ilaclar hic etki etmemisti. fakat bu yil gokcek kullanmaya basladik ben de o da cok rahat. sahsen artik gunes kremi surmeden gunese cikabiliyorum. ki eskiden gunes kremi surdugum halde eve gelince her tarafim kipkirmizi oluyordu. vucudum nokta nokta doluyordu ve cok kasiniyordu. Az once disaridaydim eve geldim ve suan hic bir rahatsizligim yok. Ayrica dedigim gibi gozlerimin erken yorulma problemi de kalmadi. Meslegim icabı uzun saatler pc basinda gozlerim cok yoruluyordu ama artik gucluler. Bir de bobreklerdeki iltihaplanmalarim hala temizleniyor. Yani onda da iylesme var. Ancak sozune ettiginiz rahatsizlik nedir arastirma yapmadim. Fakat İbrahim bey onu da iyilestirir diyorsa iyilestirir mutlaka. Çünkü gokcek oyle kismi tedavi degil sinerjik bir tedavi etkisi yapiyor. Gökçek Ä°ksir ve sipariÅŸi sayfasini incelemeye almanizi ve her detayini dikkatlice okumanizi tavsiye ederim. ayrica İbrahim beyin hakkimda bolumu sayfasini da mutlaka okuyunuz. Kendisi de bir çok hastaliklar atlatmis. Sonuc olarak biz memnun kaldik, fakat yine de son karar sizin tabi. Burada belirtmek isterim ki sahsen İbrahim beyi tanimiyorum, sadece uzun zamandir bu konularda arastirmaci oldugum icin kendisine e-mail atip tanistim. Ayrica konuyu faydali buldugum icin gruplardaki arkadaslara da kendisini bizzat onerdim. Saglikla ilgili bir baska arastirmam daha mevcut. Gorusme yapip inceledikten sonra yakında joyoge’de onu da duyuracagiz. bu yuzden joyoge’yi takip etmenizi oneririm. size gonulden sifa dilerim…

23-)
Ben Bedirhan Diyarbakır dan 35 yaşındayım, son 1,5-2 yıldır, cinsel problemler başladı bende.Erken boşalma ve bir defa dan fazla ilişkide bulunamama gibi.Hanımın karşısında çok zor durma düştüm.Çeşit çeşit macunlar vs dendim, ama olmadı.Bir arkadaşım Gökçek İksir iyi gelebilir alıp kullanlar memun muş bir de bunu dene dedi.Bende ibrahim beyi aradım Gökçek İksir ve ikdidar çayı tavsiye etti, aldım kullandım.3-4 HAFTA SONRA CİNSEL GÜÇÜM ÇOK ARTI ERKEN BOŞAMA SIKINTIM GİTTİ.Bu iksir gerçekten iyi, akşamları 3-4 yemek kaşığı aldıktan 30 dakika sonra sanki viyagra almış gibi cinsel arzularım artıyor.İbrahim beye minnet boçluyum.Kendisine bu iksir bu kadar etkiye sahip mi dedim, evet dedi.Benim cinsel güçüm çok artı dedim, o zaman bir yazı yazarsanız iyi olur, böyle problemi olan çok insan var dedi bende bu yazıyı yazdım.Allah herkese derman versin.Ben piskolojik bunalıma girmiştim, şimdi bomba gibiyim.Darısı diğer hastalra.Sağolasın ibrahim bey

24-) Ayak kokusu
Ayak kokusu nedeniyle işyerinde iş arkadaşım ayrı büroda çalışacağım bu kokuda çalışamam dedi ve büroyu böldüler.İşe dip-gelirken otobüs değiştiriyordum, millet şikayetci olmasın diye.Aile toplantılarına veya toplantılara katılamıyordum.Hayatım zindan olmuştu bana internette araştırma yaparken gökçek iksir ve tonikle karşılaştım.Aldım kullandım ve 3 haftada kokular kayıp oldu inanamadım.Nihayet yıllar sonra arkadaş ve aile toplantılarına katılabiliyorum.İbrahim bey bunun sebebi bağırsak mantarları diye bana anlatığında doğrusu pekte inanamamıştım ama denemekte fayda var demiştim.İyiki varsın abi, allah senden razı olsun.

25-)
sehzadem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kızımın bu kadar ağır sıkıntıları içinde diğer kız çocugumda yaklaşık 4 yıldır süregelen kronik idrar yolları hastalıgı ile de mücadele etmek zorunda kaldım o dönemler.Bu yaşadıgım süreci de anlatmam gerektiğine inanıyorum.
Yaklaşık 4 yıl boyunca sürekli kültürde e.coli üremekteydi ve yapılan kültür antibiyograma bakılarak sürekli antibiyotik öneriliyordu kızıma.En son yapılan kültürlerde e.coli ye direnç gelişmişti ve sadece amikozit türevi antibiyotiklere duyarlı görülmüştü.Diğer tüm suşlara karşı direnç geliştirmesi bizide korkutmuştu.Bu dönemlerde hem diğer kızımla mücadele ediyor hemde idrar yollarından muzdarip kızımla uğraşıyordum.Bir çok bitkisel destek ürünü denedim.fakat en fazla 2 ay kadar enfeksiyon dönemini erteleyebildik bu anlamda uzun vadeli bir çözüm olmadı.Mesaneden böbreklere bir kaçış yoktu fakat yinede sürekli e .coli ürüyor bunu gayta ile kontamineye bağlıyorlardı ve malum tek çaresi antibiyotik kullanımıydı.Bu dönemlerde diğer kızıma kullanırken ibrahim hocayla görüşerek idrar yolları için de gökçek iksiri ve böbrek mesane çayı kullanmaya başladık.Bu çay içerisinde altınbaşak denilen bit bitkinin oldugunu söyledi ve çok etkili olacağına inandıgını söyledi hoca bize.Tedaviye iksir ve böbrek mesane çayıyla devam ettik bu süreçte yaklaşık 2 ay kadar sonra hastalık tekrar nüksetti moralim çok bozuldu kızımdan dolayı, ibrahim hoca bana bunun son sıçramalar oldugunu inş.düzeleceğini söyledi.biz iksir ve çaya yaklaşık 1 aydaha devam ettik.Yaklaşık 1 yıl önceydi bu.Şükür ki 1 yıldır diğer kızımda idrar yollarından bir daha muzdarip olmadı.Hala tekrarlayabilir korkusu içimde fakat şükürki yaklaşık 1 yıldır kızım antibiyotik iğnelerinden kurtuldu.
Muhakkaki her bünye aynı maddeyi aynı şekilde tolere etmeyebilir.Fakat bu yaşadıklarımdan sonra mevlaya şükrediyorum.en büyük endişem maddi hırsların insanların gözlerini karartmaları ve bu rüzgara kendilerini kaptırmaları.bu yüzden inş.ibrahim hoca bu yönde kişiliğinden ve kimliğinden taviz vermez ve ihtiyaç sahiplerine yardımlarına mevla rızası için devam eder.26-) Böbrek yetmezliği ve diyaliz

Böbrek yetmezliği nedeniyle 10 yıldır diyalize giriyorum.İbrahim beyin ismini duydum ve yanına gittim.İdrarınız azda olasa geliyorsa iyileşme şansınız var ama kesin iyileşirsiniz diyemem.Allah bilir, deniyeceksiniz göreceğiz.Kesinlikle yantesiri ve zararı yok ama ne kadar iyileşirsiniz bunu 6-7 haftada görebiliriz dedi.İksir ve böbrek çayı aldım kullanıyorum.Tam bir ay oldu.Konturola gittim, kan ve idar tahlilerim çok olumlu çıktı.Keratin 12-13 idi 5 e düştü, Sedimentasyon, yani iltihap 120-150 arası idi 30 a indi.Üre 70’e indi.Böbreklerim % 25 çalışıyordu şimdi % 40 çalışıyor.Bir ayda %15 lik bir iyileşme oldu.İbrahim beyin yanına ilk gittiğimde halsiz ve yorğundum, zor gitmiştim, bu sefer hamdolsun hiç yorulmadım.

27-) Merhaba İbrahim bey.Yaklaşık 3.5 aydır ürünlerinizi kullanıyorum.Peynir salam sucuk siyah çay tüketmedim.Et şeker ve hamur işini çok az kullanıyorum.3 şişe iksir 7 şişe tonik bitirdim.Kemik kabızlık ve basur çaylarına devam ediyorum.3 Ayda 14 kilo verdim.Saçlarımdaki kepeklenme ve yağlanma geçti.Artık uykudan yorgun uyanmıyorum.Vucudum dinç.Karnımdaki şişkinlik yok kabızlık yok.İnanılmaz ama artık geçti.Basur ağrımda azalma var, artık basur akıntısıda geçti.Sadece dilimin arka tarafında küçük bir beyazlık var inşalla oda geçer.Teşekkürler İbrahim bey.

28-)
Ben Mehmet Amasyadan takriben 15 yıldır koltukaltı ve kasıklarımda terbezi iltihplı nedeniyle koltukaltımda çıban gibi uclardan sürekli cerahat akıyordu ve koltukaltımda sürekli bez bağlı idi.Tam 15 yıl gitmediğim doktor kalmadı. Çaresilikten her yolu denedik.En son İstanbuldaki oğlum Gökçek İksir diye bir iksir olduğunu ve bunun terbezi iltihapalanmasına karşı iyi gelelebileceğini söyledi. bende hem oğlumu ziyart hemede bu iksiri üreten ibrahim beyle görüşmek için Gökçek Aktar gittim. İbrahim beyle görüştüm anlatıkları çok farklı ve orjinaldi.Ona inadım ve Gökçek İksir ve Gökçek Toniki dendim. 1.haftada iltihap akması durdu. Doğrusu hayretler içinde kaldım.Ben şimdi ibrahim beye inanıyorum ve Gökçek İksir 6 ay kullanmayı düşünüyuorum.

http://dogalnet.hammaddeler.com.tr/tecrubeler-c/

4 Yorumlar

  1. övünç özlü

    sayın yetkililer ben 13 yaşındayım hastalığım kistik fibrozis. doktorlar tedavisi yok diyor ailem üzüntü içinde tedavi olmam için çabalıyor ama her geçen gün bende daha fazla sıkıntılar çıkıyor gökçek iksiriniz banada iyi gelir mi selamlar

  2. sayın yetkili sizin iksirler gut hastalığına da iyi gelir mi selamlar.

  3. Hüseyin bey Gökçek İksir, kan çayı ve bikarbonat iyi gelir, şayet mide ve bağırsaklarda problem varsa o zaman Gökçek Tonikte gerekir.

  4. Öveünç hanım Gökçek İksir, kolesterol çayı ve bikarbonat iyi gelir, eğer mid ve bağırsaklarda problem varsa Gökçek Tonikte gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.