Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hikayelerim / Çoçuk Sahibi Olma

Çoçuk Sahibi Olma

RUKİYE ŞEN:

Ben 6 senelik evliyim ve tedavilere rağmen hala çocuğum olmadı bende de yumurtalık kisti var ama ben iki azılı olanından yani çikolata kisti açık amaliyatla maalesef bu kistleri 5 sene evvel aldırdım sanırım yumurtalıklarım zedelenmiş şimdi yine yumurtalıklarım da kist oluşuyor ama çikolata kisti olmadığını söylüyor doktorum ben doğal yolla tedavinin daha doğru ve güvenli olduğunu savunanlardanım bu son tedavimden sonra yani yumurta çatlatıcı iğnelerden sonra doğal yolla tedavi olmayı düşünüyorum onun için internette doğal yöntemlerle tedaviyi araştırırken bu site ile tanıştım ve hemen kayıt oldum bana doktorlarım tüp bebek yapmamın uygun olacağını söyledi hem de acilen çok korkuyorum ama alnıma yazılmışsa bir şekilde önüme bir vesilenin çıkacağına inanıyorum.Senin yazını okuyunca senin adına çok sevindim inşallah daha da başarılı olursun. 
İBRAHİM GÖKÇEK :
Rukiye Hanım daha ağır durumdaki bayanı tedavi ettim ve hamile kladı. Gökçek İksir yumurtalıklar, rahim ve krodonunuzdaki curufu (iltihap, cerahap, bakteri vs den oluşan artık madde kümesi) yok eder. Bu temizlikten sonra hamile kalmanız mümkündür.

Dikkatinizi çekebilir

Yüzlerinde Kırışıklıklar

Yüzlerinde kırışıklıklar oluşmaya başlayan Ahmet beye Gökçek İksiri kullandığında kırışıklıklara sebep olan cürufun temizlenerek dışarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.