Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hikayelerim / Trigliserid ve Romatizma şikayetleri

Trigliserid ve Romatizma şikayetleri

Baba Ertan :
Tedavide bugün 15. gün…. Bu süre zarfında yukarıda bahsettiğim gelişmelerden başka bendeki diğer gelişmeleri de paylaşmak isterim.

Öncelikle iksir,tonik ve çay kullanımınına başladığım günden itibaren hiç gece terlemesi yaşamadım. Daha önceleri yıllardır yaz kış farketmeden bir hastalığın sıkıntıdan olduğunu sandığım gece terlemeleri hemen hemen her gece olmaktaydı. Özellikle boyun bölgemde çok fazla oluyordu bu terlemeler. 15 gündür bunu yaşamıyorum çok şükür.

Diğer gelişme yukarıdaki mesajda belirttiğim saçlarımla ilgili olumlu gelişmelere ek olarak kafamdaki saçsız bölgelerde bol miktarda sarı tüy şeklinde çoğalmalar var. Ben bu tedaviyi saçlarım için yapmıyorum ama sanırım saç diplerine de tesir ediyor.
Diğer bir gelişme de sabahları dinç kalkıyorum eskiye nazaran. Tabi bunda yemeklerin de etkisi var. Özellikle akşamları yemek yemiyorum. Hanım ve çocuklar da bundan nasibini alıyorlar tabi. Eve peynir girmez oldu hiç yemedik. Kola zaten içilmiyor. Şekeri de çok azalttık. Sağlıklı yaşam bu olsa gerek.
Değişik gelişmeler yaşadıkça inşallah burada sizlerle paylaşmaya devam edecem..
Saygılarımla

İBRAHİM GÖKÇEK :
Baba Ertan bey

Kafanızdaki hissizliğin ve uyuşmanın bir haftada geçmesi çok büyük bir mucize hamdolsun.İyi yoldayız.Saç diplerinde sarı tüyler çıkmışsa, bu saçınızın bir kaç ay sonra yeniden çıkacağı ve gürleşeceğine işarettir.Gece terlemeleriin yok olmasıda hormon anormaliklerinin yok olduğunu gösterir.Gelişmeler güzel fakat henüz 15. gündesiniz.Tedavi olmak için önünüzde Enginar Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kolesterol çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Dikkatinizi çekebilir

Yüzlerinde Kırışıklıklar

Yüzlerinde kırışıklıklar oluşmaya başlayan Ahmet beye Gökçek İksiri kullandığında kırışıklıklara sebep olan cürufun temizlenerek dışarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.