Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hikayelerim / Terlemeye son

Terlemeye son

Günün olur olmaz saatlerinde yaz kış hiç farketmez banyodan çıkmış gibi terleyen vahim bir halim vardı. Vücudumun sadece sağ kısmı ya da sadece sol kısmı veya tamamı duş yapmış gibi terliyordu. Bazen yazın bile evimin salonunda çorapsız oturamıyordum, camdan ya da kapıdan gelen hafif bir esinti ayağımda üşüme başlatıyor kısa süre sonrada tüm vücudumu sarıyordu. Bazı günler arabamla seyehat ederken yaz mevsiminde üşüyerek ayaklarımdan başlayan ter kafama kadar ulaşıyordu. Arabanın tüm camlarını kapatmak zorunda kalıyordum aksi halde direkt üşüme başlıyordu. Yazın pervanenin önünde durmam mümkün değildi, hemen başımdan ter başlıyor ve üşüyordum. Bu problemimi çözmek için tüm testleri yaptırdığımda( 5-6 yıldır) hiç bir şey çıkmıyordu. Senin metobolizman hızlı çalışıyor diyorlardı. Terlememe de çare bulamıyorlardı, ta ki Gökçek iksiri ile tanışıncaya dek.
Bu iksiri aldım ( Hadi bunu da deneyelim bari) anlamında. En az iki kere kullansan iyi olur dedi İbrahim bey ama ben bir sefer kullandım ve İksir bitmeden terlemem ve üşümem geçti. Şükürler olsun. Artık çok rahatım. Battaniyelere sarılmaktan gece boyu atlet değiştirmekten kurtuldum Allah’a şükür. Çok teşekkürler İbrahim bey. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Gidip bi dünya kimyasal ilaçlarla dengenizi sakın bozmayın.

Dikkatinizi çekebilir

Yüzlerinde Kırışıklıklar

Yüzlerinde kırışıklıklar oluşmaya başlayan Ahmet beye Gökçek İksiri kullandığında kırışıklıklara sebep olan cürufun temizlenerek dışarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.