Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hikayelerim / Seboreik Egzma

Seboreik Egzma

Smh_Alts :
Selamlar
Az önce İbrahim Beyin yanından geldim ve önceki mesajda gördüğünüz fotoğrafları çekerek buraya koydu.Hastalığım 4. haftadan itibaren yavaş yavaş azalmaya başladı.4.hafta sonu itibarı ile irin akması durdu.5. ve 6. haftalarda ise iyileşme süreci başladı.İyileşmenin etkisi ile kaşıntılar çoğaldı.Bugün ise fotoğraflardan da görüleceği gibi %90’na yakın bir iyileşme söz konusu.Kollarım,ensem ve kasıklarım tamamen iyileşti.Boyun çevremde ve göğsümde iyileşme devam ediyor.Bacaklarımda ve ellerimin üstünde sivilce gibi kabarmalar oluyor ve içinden irin boşalarak sönüyor.7.haftanın ilk gününde (Allahu tealaya ne kadar şükretsem az) bu seboreik ekzama illetinden kurtulmaya başladığım için çok mutluyum.İbrahim Beyede buradan ayrıca teşekkür ediyorum.Allah(cc) kendilerinden razı olsun.Allah(cc) yardımcıları olsun.İnşallah bu hastalıktan tamamen kurtulurum.

İbrahim Gökçek:Selim Bey maşallah 6 hafta sonra bu kadar gelişme mükemmel Allah sağlık sıhhat versin, fakat dikkat edin ve aşırı kimyasal ilaç kullanmayın, aşırı ilaçlar bağırsaklardaki faydalı bakterileri yok eder ve Mntarların üretmiş olduğu toksik maddeler hastalıkları tetik.

Dikkatinizi çekebilir

Yüzlerinde Kırışıklıklar

Yüzlerinde kırışıklıklar oluşmaya başlayan Ahmet beye Gökçek İksiri kullandığında kırışıklıklara sebep olan cürufun temizlenerek dışarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.