Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hikayelerim / Seboreik Egzma

Seboreik Egzma

 N_kaya :
Hocam Selamlar, Hürmetler
Milli Gazete’nin internet sitesindeki GÖKÇEK reklamın üzerine tıkladım, 22 Kasım 2012 idi zannediyorum, 1 Aralık’ta ise ailece İstanbul’da hocamı ziyaret ettik. 2 Aralık’tan bu yana ürünleri kullanıyorum.

*özellikle saç diplerinde rahatsızlık veren SEBOROİK DERMATİT şikayeti için ürün alacaktım, kendimde gözlemlediklerimi anlatırken hocam YUMUŞAK DOKU ROMATİZMASI da var diye teşhis yaptı.

* aldığım ürünler: İksir, aloevera jel, hamamelis forte, ısırgan otu forte, sinirli ot çayı, ısırgan otu çayı.

*21 gün sonra durum şudur: hastalıkların ilerleme safhalarını 1-2-3-4 gibi düşünürsek eğer, şimdi 4-3-2-1 şeklinde geri çekilmeye başladı. 4 ve 3 gitti, ben de rahatladım.

* bu hastalıklardaki iyileşmenin yanında, ayrıca şunlarda oldu;
-daha zinde uyanıyorum, az uyku yetiyor, günü daha enerjik geçiriyorum
-gözlerim çabuk yorulmuyor, daha aydınlık ve daha net görüyorum
-çok kolay üşürdüm, soğuğa karşı dayanıklı değildim, şimdi fazla üşümüyorum, hiç grip, nezle vs. hasta olmayacakmış gibi hissediyorum

Hocama nasip olan bu buluşlar ve hizmetler dolayısı ile kendisini tebrik ediyorum; bize ulaştırmak/tanıtmak için verdiği uğraşlar, katlandığı eziyetler için namütenahi ecirler kazanmasını diliyorum; ürünleri ile tedavi olmaya başladığım ve umut olduğu için çok çok teşekkür ediyorum.
bu ürünleri yaymak ve insanların şifa bulmasına vesile olmak, biz fayda görenlerin önemli bir vazifesidir, boynunun borcudur diye düşünüyorum. bu yüzden istikrarlı bir şekilde ürünleri ve vücudumuzu tanımak, sistemi anlamak ve anlatmak gerekiyor.
hocamın yaşı zaten benden büyük, bir de teşekkür borcumuz olduğu için mahsur yoktur; hürmetle selamlıyor ellerinden öpüyorum..

İbrahim Gökçek:
Estf. Fibromiyalji, yani Yumşak Doku Romatizması, Seboroik Dermatit, Uyuyamama, Halsizlik, Dermansızlık, Bitkinlik, Üşüme ve Göz Yorğunluğugibi bir çok rahatsızlığınızın 20 günde hafiflemesi mükemmel bir gelişme, fakat sizin Hamamelis Forte, Isırgant Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Isırganlı çayı ve Sinirli Otlu Çayı uzun süre kullanmanız gerekir.

Dikkatinizi çekebilir

Müzmin Yara

Mehmet bey Deri ve kemik transplantasyonu: Müzmin Yara 15 yıl önce bir kavgada ayağı kırılmış ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.