Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hikayelerim / Lenf Bezeleri İltihaplanması

Lenf Bezeleri İltihaplanması

Kemalettin:
hocam merhaba; tanıdınızmı bilmiyorum istanbul’dan Kemalettin, sizinle konuşmak nasip olmadı ama mesajlarınızı ve tavsiyelerinizi aldık istanbuldan gökçek iksirini aldık annem halen istanbulda annemın patolojı sonucları cıktı. konyanın size yolladıgım bulguları dogrulamadı. kanserli hücre olmadığı söylendi. ayrıca tomografılerdeki diğer alınmayan şişliklerden hiç eser kalmamıştı. ben bu ana kadar mucize olduğunu düşünüyordum. allah dualarımızı kabul etti ve yok oldu diyordum. ancak biraz once annemin 20 gündür iksiri kullandıgını öğrendim. tadını çok sevdiğini, midesinde yanma ve sıkıntının bittiğini öğrendim. bu kadar kısa surede yok etmesi mümkünmü, çunku kanserli hücre değilse bile yağ bezelerini erittiğini yazmışsınız, yarın MR çekilecek dalağa bakılacak, eğer Mr de sorun çıkmazsa tedavi yeniden şişlik oluşuncaya kadar askıya alınacak hoca kan ve diğer tahlilleride çok iyi bulmuş,son duruma gore biz 6 ay bu iksire devam edecez siz ne düşünüyorsunuz? ayrıca akciğer kanseri eniştem var isviçrede. annem teyzeme bu iksir beni iyileştirdi demiş. bu kanser türüne de faydalı olur mu bilgilendirirseniz sevinirim. selamlar

İBRAHİM GÖKÇEK:
Evet eklilidir, ve uzun süre kulanmasında fayda vardır, bu şekilde ileride yeniden nüksetmez. Curufun vücuttan tamamen temizlenmesi gerek. Gökçek İksirinin hiçbir yan tesiri yoktur. Bu nedenle uzun süre kulanması halinde vücudunda başka rahatszılık varsa onlarıda temizler. Kansere karşıda etkilidir, fakat doğru beslenmek şartı ile kısa sürede iyileşirsiniz.Bende de Lenf bezeleri şişti ve ağrıyordu onları iyileştirdi, ama sizin annenizin durumu tabiiki eğer BESLENMESİNE DİKKAT EDERse, yani Sağlıklı kalabilmenin ve sağlıklı yaşayabilmenin en önemli faktörü kılcal kandolaşımıdır, çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim vb., besleyici maddenin hücrelere ulaşması vede mikroplarla mücadele eden maktofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır. Gökçek İksiri ile tedavi olmak mümkündür, tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.

Yoğurt Otu Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lenf çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Dikkatinizi çekebilir

Yüzlerinde Kırışıklıklar

Yüzlerinde kırışıklıklar oluşmaya başlayan Ahmet beye Gökçek İksiri kullandığında kırışıklıklara sebep olan cürufun temizlenerek dışarı ...

2 Yorumlar

  1. öncelikle slmlar benim sorunum bogazda lenf bezlerinde sisme var onlarin kücülmesi icin gökcek iksir ve cayindan istiyorum yanliz ben almanyada yasiyorum türkiyeden gönderebilirmisiniz yoksa almanya bir sübeniz varmi..?

  2. Ali bey Beliçikada bayimiz var oradan temin edebilirisniz http://www.bitkiseltedavi.com da ayrıntılı bilgi var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.