Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hastalıklar / Hakkımda

Hakkımda

Bazı bilgileri sörfçülerimle paylaşmayı, uygun bulmaktayım bu benim şahsi meselemde olsa. Çünkü ben 13 sene fibromyalji (yumşak doku romatizması) yüzünden her yılın 9 ayı belime 3 m uzunluğunda kuşak bağlamak zorunda kaldım.  Yine askerde (1989) yakalandığım allerji nedeniyle 13 sene hayvansal besin (Et ve etmamülleri peynir vede yumurta) yiyemedim. Bu allerjide sonra (1994) bahar nezlesi ve alerjik astımla birlikte beni canımdan bıktırdı. Sizlerinde aynı şekilde acı çekmemeniz için bu bilgilere ulaşmanızı istiyorum. 13 yaşında iken köye (Kayseri/ Bünyan/ Taçın) gittim ve çocuklarla (1970 Mart sonu) ırmakta yüzdükten sonra çimenlere yattık.

Teyzem üstümü değiştirmemde israr ettiysede kabul etmedim ve sabah kalktığımda yüzüm yara içinde, dudaklarım çatlamış ve titriyordum. Şehirde mahallenin yaşlı kadınları şunu yapın bunu yapın diyerek benim üzerimde aylarca deney yaptılar. Bütün eklemlerim kireçleşmişdi ve merdivenleri dahi çıkamıyordum. Sonunda doktorumun fizik ve iğne tedavisiyle eklem kireçlenmesinden kurtuldum, fakat fibromyalji’den (yumşak doku romatizması) kurtulamadım. Tabiki kimyasal ilaçların ileride çok tehlikeli neticeler doğuracağını o zamanlar bilmiyordum.

Ekim 1978 Almanya’ya geldim ve tedavi olmak için, doktora gitmeye başadım, fakat nafile. Bunun üzerine kendim 1980′de şifalı bitkiler üzerine araştırmalara başladım. Türkçe yayınlanan kitaplardaki reçeteleri üç yıl denedim ve faydasını göremedim. Umutsuzluğa kapıldığım bir anda Avusturyalı M. T. Allahın Bahçesin…adlı kitabıyla tanıştım. Ordaki bilgilerden bir reçete geilştirdim ve uyguladım vede çok şükür fibromyalji’den (yumşak doku romatizması) kurtuldum. Bu kitapta derli toplu bir reçete mevcut değildir, bu nedenle okuduğunuzda pek istifade edemezsiniz.

1989′de askerlik yaparken tabak, kaşık, çatal, kazan vb., mutfak eşyasını sadece soğuk suyla çalkalıyorduk, tabiki bakteriler, viruslar ve mantarlar hemen devreye girer. Besin alerjisine böylece yakalandım. Doktorlar “Et ve Etmamürleri” yeme dediler. 1994′den ihhtibaren 15 Mart – 30 Mayısa kadar bahar alerjisi ve alerjik astıma yakalandım. 15 Mart 2002′e kadar bahar nezlesi, allerjik astım ve bronşite karşı çare bulamadım ve 5 hafta istirahate ayrıldım. Doktorlar kortizon ve kramplara karşı spray kulanmak zorunda olduğumu söylediler ve mecburen kulandım ve 15 gün içinde kortison’dan sersemledim, konsentrem yok oldu, okuduğumu anlamaz ve yazamaz oldum.

27 (1980) yıldır süren araştımalarımada kendi üzerimde 350 Bitki-, Mineral-, ve Hayvan drogları denedim. Her türlü hastalığa çare bulurken, allerjiye karşı bugüne kadar çare bulamamıştım. Şimdi bunuda çörekle kısmen tedaviettim. Kısmen diyorum, çünkü çöreği bıraktığım an rahatsızlıklarım yeniden başlıyordu. Bu nedenle korkumdan tam 7 ay çörek çayı içtim. Sonrada daha etkili olduğuna inandığım Aloe Vera ve Noni ile tanıştım bu iki ürünü birer sene kulandım bağışıklık sistemini güçlendiriyorlar. Ama noni ve aloe verayı bırakınca allerji yeniden ortaya çıktı. Araştırmalarıma devam ettim ve bu arada insanların çok kolay temin edebilecekleri ve uyguluyabilecekleri yeni bir buluşum oldu. Aloe Vera ve Tahitian Noni’den çok çok daha etkili Gökçek İksiri, çünkü curufu temizleyici özeliği var ve bu özeliği ile tedavi kesin tedavidir. 26.10.2005 tarihinde çok basit ve çok faydalı bir reçete, daha önce aloxi diye anılan ve üzerinde 10 yıldır çalıştığım, buluşumu yeniledim ve geliştirdim.

Gökçek İksir, bu iksir 26 yıllık bir tecrübenin ve arştırmanın ürünüdür.
Gökçek Tonik 2. önmeli doğal buluşumdur.
Gökçek Diyet 3. önemli buluşumdur.
Çay harmanları: bazı hastalıklarda ise şifalı bitkilerden ayrı bir çay harmanı hazırlamak gerekli olabilir.

Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam ederken kimyasal ilaçların yantesirlerini 1983′de yaptığım deneylerle tesbitettim. Bundan sonra yaptığım araştırmaları unutmamak için aldığım notların bu alanda yazılan bir çok kitaptan’dan daha kaliteli olduğunu görünce bir kitap yazmaya karar verdim. Manuskiriptimimi 1994′de 1996′da 1998′de 2000′de ve nihayet 2002′de olmak üzere sürekli yeniliyerek yayınlanabilir hale getirdim. Yayınevleri 5-6 ciltlik bu eserin hem çok ilmi hemde çok geniş kapsamlı olduğunu bu nedenle ekonomik olmadığını söylemektedirler. Bu Eser için 12 yılda 1000 bitkinin 7000 Fotografını çektim, 2 yıl açık öğretime (Bitkisel tedavi uzmanlığı) devam ettim.

Ben geniş bilgi vermek zorundayım, zira Kekik deyince hangi Kekik akla geliyor. Türkiyede 52 tür Kekik yetişmektedir ve bunlardan sadece Hakiki Kekikotu (Thymus. v. ) sinüzit ve bronşite karşı kulanılır, diğerlerinin özelikleri ise henüz incelenmemiştir. Ak kekik (Toros kekiği) enaz hakiki kekik kadar etkili olmasına rağmen üzerinde her hangi bir araştırma yapılmamıstır. Türkiyede 83 tür Adaçayı yetişmektedir ve bunlardan sadece şifalı adaçayı (Salvia o.) şifa maksadıyla kulanılabilir ve bu bitki yazın en hararetli aylarında dahi harareti düşürür. Alıç’ın Türkiyede 90 türü yetişmektedir ve bunlardan sadece loplu veya dişli Alıç kalp ve kandolaşımı rahatsızlıklarına karşı kulanılır. Kılıçotunun bilinen 400 türü mevcuttur ve bunlardan sadece (Hypericum p.) sinirlilik, depresyon, korku ve içhuzursuzluğa karşı kulanılır.Türkiyede bu şifalı bitkilerin % 95′i yetişmektedir ve % 5′inide yetiştirmek mümkündür. Almanyada hastalar doktorlarından bitkisel ilaçlar isterler ve Almanların % 60′i bitkisel ilaçlar kullanırlar. Almanyada 200 büyük ilaç firması diğer ülkelerden getirtikleri bitki droglarından kapsül, damlama, merhem, ampül ve haplar imal ederler ve bir yıllık gelirleri 5 milyar dollardır.

Ben 361 anabaşlıkta 551 bitkiyi ayrıntılı olarak inceledim ve öylede yayınlanmasını istiyorum, yani kuşa çevrilmesine karşıyım. Vatandaş şifalı bitki yerine faydası olmayan ve hatta zehirli bitkilerin çayını içerlerse sorumlusu kim olacaktır. Bugün Türkiyede yayınlanan bir çok kiktap yığınla yanlışlarla doludur ve bunların yeri Raflar değil çöplüklerdir ve hatta internetki Türkce metinler dahi çok ilkel, 1000 yıllık eski bilgileri olduğu gibi yayınlıyorlar. Artık Dünyaya şöyle bir bakmanın zamanı gelmedimi? Lütfen birazcıkda olsa ilim olsun! Bu eserin en önemli farkı başta ABD, Almanya, Fransa, Ingiltere, Rusya, Çin, Japonya, Hindistan, Israil gibi ülkelerde 1000 den fazla üniversite kliniğinde yapılan tedavidenemeleri, araştırmaları, değerlendirmeler ve sonuçları kaynakları ile verilmektedir yani bugüne kadar yazılan kitaplarda olduğu gibi mişli muşlu masalsı değildir.

Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp İsimli kitabım çıktı
Avrupalı; 15-16. Yüzyıl da, Türk (Osmanlı) ve Arap’tan (Endülüs) aldığı ilimle başlattığı Rönesans  ile bugünlere geldi. Türk Milletinin 500 yıllık gerilemesinin sebebini doğru teşhis eden Atatürk, Türk rönesansını (yeniden yapılanma veya Maturidi ye dönüş) başlattı, fakat “Milli Şef” tarafından bu hareket baltalandı ve milletimiz 80 yıl daha kaybetti.Ben İbrahim Gökçek, ”Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp” alanında 1000 yıldır geri sayımımıza dur! diyecek bu eseri yazdım. Evet! bu kitabı yazmak için 12 yılı pasif, 15 yılı çok yoğun, yani 27 yıl çalıştım.Bu kitapta şimdiye kadar diğer kitaplarda olmayan çok şey göreceksiniz. Özelliklede çeşitli hastalıklara karşı 1000′e yakın reçete bulacaksınız. Bu alandaki Türk rönesansını ben başlattığım için çok mutluyum.

Bu kitap 3 cilt, 1860 sayfa olup şifalı bitkiler çok yönlü olarak ele alınmıştır, ayrıca hastalıklar ve tedavileri ve de genel bilgilerden oluşmaktadır. Bitkinin Türkçe, Almanca ve Latince isimleri ve halk arasındaki isimleri. Bitkinin drogları (şifalı kısmı), tarihçesi, botanik, yetiştirilmesi, hasat zamanı, birleşimindeki maddeler, birleşimindeki bazı önemli maddelerin açık formülü, tesir şekli, klinik araştırmalar ve sonuçları, klinik araştırmalarına göre kullanılış şekli, komisyon E’ ye göre kullanılış şekli, aroma terapideki yeri, homöpatideki yeri, çayı, çay harmanları, tentürü, posyon’u, eterik yağları, ekstresi, kremi vs. yan etkisi var mı? Bütün bunlar irdelenmektedir.

Belgeler:
Bazı kişiler şifalı bitkiler veya hastalıklar üyerine yazdıklarım veya bana ait Gökçek İksiri üzerine fikirlerini beyan edeceklerine, senin Kimya Mühendisliği okuduğuna inanmıyorum. Dört yüksek okul okudum ama bazı nedenlerle diploma almadan okuldan ayrıldım diyorsun. Bu doğru değil sana inamıyoruz gibi akıl mantık dışı sataşmalar karşısında Gazi Eğitimde Sosyalbilgiler, Almanyanın Krefeld Şehrindeki Fachhochschule’de (TOPLAM 7 yıl 12 gün artı bir yıl hazırlık okulu, artı bir yıl staj, artı bir yıl dil kursu) Endüstriel Organik Kimya Mühendisliği, Anadolu Ümiverisitesinde İşletmecilik bu açı öğretim ve 5 yıl süren Heilpraktiker açık öğretim okuduğuma dair belgeleri burda yayınlamak istemedim halde buna mecbur kaldım. Hamdolsun yalan söylemem buna ihtiyacım yok.  Lütfen beni bu tür sataşmalı yazılarla meşgul etmeyin.

Bana göre dplomalı olamak diplomasız olamktan çok çok önemlidir. Yani bir mesleğin uzmanı olmak o konuda ve bu alanda bilgi sahibi olmak çok çok önemli, yıllarca okudum ama sonuca ulaşamadım. Ben bunun acısını çekiyorum. Fakat araştırma ve okumadan uzak kalmadım, hatta işçi olmak beni daha çok bu alana yitti. Çalıştığım günler 5-6, çalışmadığım günler 10-15 saat zamanımı araştırmaya ayırıyorum. Ama diplomaya güvenip yan yatan ve hiç araştırma yapmayan insanlarda çoktur. Edison, Hazerfen Ahmet Efendi, Uluğ bey ve Mimar Sinana gibi binlerce dahi Üniveriste görmedi. Üniveriste insana araştırmanın metodunu öğretir ve diplomasını verir, bu işin başlangıcıdır. Gerisi diplomayı alan zatın gayretine kalmıştır. Okumak elbette ço çok önmeli ve güzel ama ezberci eğitimle TEK ilim adamı yetiştiremezsiniz ve öylede. AB ve ABD’de okuyan Türk Öğrenciler bu ülklerde en önemli mevkilerde. Nasıl olduda allerjiye binlerce doktor çare bulamazken, ben buldum, çünkü 17 yıl bu acı ile mücadele ettim cilesini çetim, sahlara kadar uyuyamadım, ölmek için Allah dua ettiğim günler oldu. Hamdolsun şimdi 30 yaşındaki bir delikanlıdan daha iyiyim. Nasrettin hoca damdan düşmüş ve ayağı kırılmış, her kafadan bir ses gelince bana damadan düşen birini çağırın demiş.

Dikkatinizi çekebilir

Mevsim geçişlerinde depresyon şikayetleri artıyor.

Psikolog Meriç Mavi, gündüz ve gece dengesinin yaz dönemlerinde kişiyi keyifli hissettirirken, kış döneminde duygusal ...

55 Yorumlar

 1. size ulaşmaya çalışıyorum

  Gökçek bey, size veya iksirlerinize nasıl ulaşabiliriz? nereden temin edebiliriz? bu konuda bize yardımcı olurmusunuz?

 2. Gökçek iksirinizi nasıl temin edebiliriz?

  Fevziye Halıcı

 3. 1. Sayın Gökçek bey; gökçek iksii Hiper trod hastalığında kullanıdığını okudum bu doğrumu? 2.Gökçek bey, size veya iksirlerinize nasıl ulaşabiliriz? nereden temin edebiliriz? bu konuda bize yardımcı olurmusunuz?
  Selamlar…

 4. Gökcek bey ,ben almanyadayim 10 seneden kronik gastrit rahatsizligim ve 4 seneden beride non bakteriyel kronik prostatitim var sürekli agri var almanyadayim doktorlardan bir deva bulamadim. bana ne önerirsiniz?yardimci olursaniz cok sevinirim.saygilar

 5. sayin gökcek bey kardesim 24 yasinda bronsektazi hastaligi var bildiginiz gibi bronslarin geriye dönüsümsüz genislemesi demek durumu iyi degil kardesimi yakinda kaybetmekten korkuyoruz sizce bir caresi varmi? varsa ne önerirsiniz.simdiden tesekkürler.

 6. Kronik gatrite karşı Gökçek İksir ve Gökçek Tonik gerekir ve kardeşiniz için Gökçek İksir ve bronşit çayı gerekir.

 7. avuç içlerimde sedef var özellikle yazın kuruyup çatlıyor. ne yapamamamı önerirsiniz.
  saygılar

 8. gokcek bey bende 7-8 sene once basımın arka sag tarıfında metal para buyuklugunde sacım acıldı eczahaneden ılac aldım sackıran dedıler kullandım fayda etmedı3-4yıl sonrasacımda kasıntıyla beraber kucuk kucuk sıvılceler cıkıyor ıltıhap yapıp saclarım dokuluyordu bıldıgımız klasık berber tedavısı yontemıyle tedavı oldum bıe cıkmadı bır mudet sonraderı altına kortızonlu ıgneler kullandım yıne cıkmadı yayılmada olmadı suan basımın muhtelıf yerlerınde acılmalar var doktorlar sac cıkmaz dıyor.siz ne dersınız saclarım onerecegınız urunlerle cıkarmı cıkarsa ne kadar surede cıkar bıgılendırırsenız sevınırım tesekkurler.

 9. Sedefi Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve mahon kremi iyileştirir.

 10. sayın gökçek..31yaşındayım..dış hemoroidim var 1tane.ayrıca bağırsak tembelligi ve gaz problemim hat safhada karnım 3-4 aylık gibi..bu beni çok üzüyor.bağırsakla ilgili ailenin eskilerinde problem olmuş.3kuşak önce korkuyorum.bel fıtığı olduğumuda yeni öğrendim.ve 1.5mm çukulata kistim var.1tüpbebek denemesi ile gebe kaldım ama düsük oldu.sizden ricam bağırsak ,gaz problemimle ilgili ve kist ile ilgili ne önerirsiniz .görevden dolayı ilçedeyiz..hengi ürünü nasıl nekadar kullanacağımaza ve adresini belirtirseniz.istanbulda arkadaşlara aldıracağız..esimde kalite bozukluğu mevcut ..önerinizi merakla bekliyorum..çok tesekkürler

 11. Elif hanım bağırsaklarınızda mantar var, buna karşı Gökçek Tonik, kiste karşı Gökçek İksir ve kist çayı gerekir.

 12. sayın gökçek…..benim senelerdir midemde gasrit var 3 ay mide ilacı kullandım 2 sene önce depresyon geçirdim 1 sene ilaç kullandım iyleştim ama şimdi halsizleşiyorum göz kapaklarım ağırlaşıyor mide ilacı kullanırken kendimi iyi hissediyorum sağ yan tarafım ağrıyor….tahlilelrde kum ve iltihap çıktı.Tedavi gördüm ama hala ağrıyor ne yapmam gerekir teşekkür ederim

 13. Merhaba İbrahim bey, fibromiyalji rahatsızlığım var, akupunktur tedavisi görüyorum. Bitkisel yöntemlerle tedavi için bana önerebileceğiniz bir bitki kürü var mı acaba? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 14. http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-d-j/3871-gastrit-ten-kurtuldum-darisi-size.html Vediye hanım Gökçek İksir ve Gökçek Tonikle iyileşirsiniz artı bikarbonat iyi gelir

 15. Variyet hanım faranjite karşı Gökçek İksir, romatizma çayı ve bikarbonat kullanın http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-d-j/3788-fibromiyalji-yumsak-doku-romatizmasi.html

 16. merhaba gökçek iksiri ve gökçek kremini nasıl temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

 17. Sipariş linkinde geniş bilgi var.

 18. Bende Gökçek iksirini kullanmaya ihtiyacım var ama ben Hepatit C tedavisi gördüm ve su günlerde değerlerim yine yükseldii Gökçek iksirini kullanınca Hepatit C de tetiklememi yapar yoksa faydasısı mı olur bana yazarmısın

 19. Merhabalar;

  Benim babam 60 yasında ve 2006 yılında pankreas CA hastalıgına yakalandı ve yaklasık 2 aylık kemoterapi sonucu ve çeşitli alternatif tıp yöntemleri ile pankreastaki kitle tamamen yok oldu. 2 sene normal yaşantısına devam ettikten sonra bu yaz karaciğerde metastaz göruldu ve tekrar kemoterapi basladı.. hastalık ilerliyor vucudunda serbest sıvı adı altında ödem birikti ve bacaklarından göğsüne kadar şişti. iştahı kapandı yutmakta zorluk cekiyor. önerebileceginiz birsey var mı acaba bize?

  tesekkur ederim

 20. Yaşar bey Gökçek İksir ve enfeksiyon çayı kullanırsanzı hepatit c çok yavaş ve zamanla iyileşir.Artı bikarbonat

 21. Durhan bey kanserin 1. ve 2. devresi olsaydı, Gökçek İksir, kanser çayı ve bikarbonat tavsiye ederdim.Fakat bu şamadan birşey söylemem zor.

 22. Sn.İbrahim bey 26yaşındayım.5sene önce kemik ölçümü testim yapıldı.değerlerim çok yüksek. -3.5lerde seyrediyor.fosamax,calDvita,voltaren türü ilaçlar kullandım.değerlerde değişen birşey olmadı.ağrılarım günden güne arttı.son olarak ANKİLOZAN SPONDİLİT başlangıcı teşhisi konuldu.iksirine ulaşmak istiyorum.sitenizde herhangi bir adres göremedim.cevap bekliyorum.saygılarımla…

 23. Gökçek İksir, as çayı ve ibkarbonatla tedavi olursunuz, şayet mide ve bağırsaklrda prblem varsa o zaman Gökçek Tonikte gerekir.

 24. doguştan gelen nörajenik mesane rahatsızlıgım var 20 yaşındayım ürem ve kratinim çok yüksek kreatinim 3 doktorum 1yıl içinde diyalize girebilirsin dedi isminizi duyunca umud dogdu lütfen yardım edin size nasıl ulaşa bilirim

 25. Sayın Gökçek sizinle irtibat kurabileceğimiz tel no gönderebilirmisiniz.Teşekkürler.

 26. Ali bey Gökçek İksir, böbrek ve mesane çayı ve bikarbonatla iyileşirsiniz, ağer mide ve bağırsakalrda problem varsa Gökçek Tonikte gerekebilir. http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-k-o/4398-kronik-bobrek-yetmezligi.html#post8869

 27. Yusuf bey telfon ve adres bilgileri sipariş linkinde var.

 28. SİNEM ŞARABATİSER

  Merhaba 95 yılından beri hydradenıtıs suppurıtava adlı ılletı yasamaktayım.32 yasındayım sayısız gecırdıgım operasyonlar bıle ıse yaramadı.Kaldıkı İzmır 9 Eylul Unıversıtesı Hastanesı bıle bana buyuk amelıyatımın kesın sonuc olmadıgını soyledı.Bazen kolaltımda genellıkle genıtal bolgeye yakın yerlerde olusan agrılı ateslı buyuk bazen akan bazen gerı donen zamanlı zamansız cıkan bu yaralarımdan en kısa zamanda tamamen kurtulmak ıstıyorum.Yardımlarınızı en kısa zamanda sabırsızlıkla beklıyorum.Ilgınıze tesekkurler.Sagolun.Herkeze acıl sıfalar.

 29. Bağırsaklar da mantar varsa mantarlar toksik madde üretirler ve bu toksik maddeler karaciğer tarafından arıtılamazsa vücudun bazı noktlarında depolanır ve bir çok hastalıklara sebep olur.Bu nedenle Gökçek Tonik, Gökçek İksir, enfeksiyon çayı ve bikarbonat kullanmanız gerekir.Artı doğru beslenmeniz gerekir, tatlı, hamurlu, peynir, çay, kahve, kola iyi değil http://www.gokcekdiyet.com

 30. merhaba hepatit b hastasıyım ve karaciğerimde büyüme var bu hastalık için tedavi öneriniz varmı teşekkürler.

 31. Gökçek İksir, karaciğer ve enfeksiyon çayı karışımı özel bir çay gerekir

 32. şermin petriçli

  merhaba benim sorunum 14 yıldır geçmek bilmeyen alerji ve sonucunda burun tıkanıklığı ilaçlar aşılar ve burunda polip ameliyatı hiçbiri çözüm olmadı şu anda sürekli burun spreyi kullanıyorum fakat oda açmıyor doktorlara göreysey tek yapılması gereken kortizon tedavisi onuda bırakınca tekrar başa dönüyoruz bana bu konuda öneriniz varmı teşekkürler

 33. tekrar merhaba
  cevabınıza teşekkür ederim size eksik bilgi vermişim,
  hepatit b hastasıyım karaciğerimde büyüme var,çok az yemek yememe rağmen patlayacak kadar yemiş gibi oluyorum,acaba tamamen virüsten kurtulma ihtimalim olabilirmi,
  igokcek Says:
  Ocak 2nd, 2009 at 10:15
  Gökçek İksir, karaciğer ve enfeksiyon çayı karışımı özel bir çay gerekir
  mide için ilave birşey gerekirmi,birer kür mü almalıyım yani ne kadar süre kullanmam gerekiyor,
  toplam göndereceğim fiyatı belirtirseniz iyi olur.teşekkürler.

 34. Şermin hanım her türlü alerjiyi Gökçek İksir, Gökçek Tonik tedavi ederiz, artı burnunuzda ki problem için Gökçek enfeksiyon çayı iyi gelir.

 35. seker hastasi tip 2 seker icin herhangi bir cayiniz veya iyi gelen bir ilaciniz varmi varsa bunu nasil alabilirim
  Saygilarimla
  Mehmet ay
  almanya

 36. Mehmet bey şekere karşı Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve diabet çayı kullanmalısınız.

 37. ibrahim bey bende myom var 7 cm boyunda ama gökçek iksirini nasıl albilirim????? cevabınızı bekliyorum…………

 38. gökçek bey ben,m kronik prostatim var ne yapmam gerekir

 39. ibrahim bey dediginiz 3 tonik 1 iksir ve cay harmanını aldım ama kronik muzmin franjıtım gecmedı ve daha cok kızarılıklı ve lekeler cıkmaya basladı bogazımda baska bır önerınız veya ıksırınız varsa lutfen bana yardım edın

 40. PROSTATA KARŞI Gökçek İksir ve Gökçek PROSTAT Çayı kullanmanız gerekir, şayet mide ve bağırsaklar da problem varsa Gökçek Tonikte gerekir

 41. Mazlum bey bağırsaklarınızda çok yoğun mantar varsa faranjit olur, bunun tedavisi öyle kolay değildir ve zaman alır.

 42. karın ağrsı gaz ishal kabızlık şeklinde seyreden şikayetlerim var stresli plduğum daşikayetlerim artıyor. doktorlar spastik kolon teşhisi koydular makat bölgesinde çetlek var bu şikayetimi daha da artıyor ne yapmam lazım

 43. iksir tonik ve kolit çay kullanmaya başladım kullanalı 3 gün oldu gaz ve karın ağrılarım iyice arttı bu durumda doz azaltmalımıyım ayrıca ilaç kullanıyorum spazm çözüzü ve bağırsak düzenleyici ilaçla beraber mi kullanmalıyım

 44. Gökhan bey Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve Gökçek KOLİT Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz. http://www.gokcekaktar.com/mantarlar.htm/ Artı doğru beslenmeniz gerekir http://www.gokcekdiyet.com

 45. Dr. Ismail Gonen

  Sayın İbrahim Gökçek,
  Gördüğüm kadarıyla insanlara önerdiğiniz gökçek iksiri, toniği ve tentürü dışında bir de bazı çay çeşitleri mevcut. Ancak öyle görünüyor ki bu tüm hastalıkların tedavisine çare oluyor. Siz hem tıp eğitmi almadığınızı söylüyor hemde birçok medikal tedavisi yapılabilecek hastalığa karşı çözüm önerebiliyorsunuz. Açıklarsanız sevinirim.

 46. ben aanem için yazıyorum kreatini 3.6 periton dializi uyguluyor ve idrar çıkısı hala mevcut ne yapmamizi önerirsiniz ayrıca bu iksirlerin herhangi bir hastalığıartırıcı ya da ortaya çıkarıcı bir yan etkisi var mı

 47. Dr. İsmail bey kolesterol, tansiyon lipd, pollen alerjisi, besin alerjisi, kurdeşen vs rahatsızlıkları olan hastalrınız varsa gönderin alsın ürünlerimizi kullansınlar etkilerini kilinik araştırmaları ile gözlemliyeli.Ekisi olmazsa birlikte tv ye çıkalım ve açıkılıyalım bende bu ürünlerin üretimini durdurayım.

  Ben İbrahim Gökçek, ’’Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp’’ alanında 1000 yıldır geri sayımımıza dur! diyecek bu eseri yazdım. Evet! bu kitabı yazmak için 12 yılı pasif, 15 yılı çok yoğun, yani 27 yıl çalıştım.

  Kitapta şimdiye kadar diğer kitaplarda olmayan çok şey göreceksiniz. Özeliklerde çeşitli hastalıklara karşı 2091 bitkisel çayharmanları reçetesi, 998 renkli bitki resmi, 334 hastalık resmi, 1276 kimyasal maddelerin açık formülünü bulacaksınız. Bu kitap 3 cilt, 1800 sayfa olup şifalı bitkiler çok yönlü olarak ele alınmıştır, ayrıca hastalıklar ve tedavileri ve de genel bilgilerden oluşmaktadır. Bitkinin Türkçe, Almanca ve Latince isimleri ve halk arasındaki isimleri. Bitkinin drogları (şifalı kısmı), tarihçesi, botanik, yetiştirilmesi, hasat zamanı, birleşimindeki maddeler, birleşimindeki bazı önemli maddelerin açık formülü, tesir şekli, klinik araştırmalar ve sonuçları, klinik araştırmalarına göre kullanılış şekli, komisyon E’ ye göre kullanılış şekli, aroma terapideki yeri, homöpatideki yeri, çayı, çay harmanları, tentürü, posyon’u, eterik yağları, ekstresi, kremi vs. yan etkisi var mı? Bütün bunlar irdelenmektedir. Bu alandaki Türk rönasansını ben başlatığım için çok mutluyum.

  Ekim 1978 Almanya’ya gittim (hamdolsun 29 yıl kaldıktan sonra geri döndüm) ve tedavi olmak için doktora gitmeye başladım. “Fakat nafile” Bunun üzerine 1980′de şifalı bitkiler üzerine araştırmalara başladım. Türkçe yayınlanan kitaplardaki reçeteleri üç yıl denedim ve faydasını göremedim. Umutsuzluğa kapıldığım bir anda Avusturyalı M. T. Allahın Bahçesin …adlı kitabıyla tanıştım. Oradaki bilgilerden bir reçete geliştirdim ve uyguladım ve de çok şükür fibromiyalji den (yumuşak doku romatizması) kurtuldum. Bu kitapta derli toplu bir reçete yoktu. 1989′de askerlik yaparken tabak, kaşık, çatal, kazan vb. mutfak eşyasını sadece soğuk suyla çalkalıyorduk. Tabi ki bakteriler, virüsler ve mantarlar hemen devreye girer. Besin alerjisine böylece yakalandım.17 senede alerji ile mücadele ettim ve buna karşı Gökçek İksir ve Gökçek Tonik’i geliştirdim. Hamdolsun şimdi çok iyiyim.

 48. merhaba ben ankilozan hastasıyım birsenedir tedavi görüyorum bir fadası yok malisef size nasıl ulaşa bilirim yardıcı olurmusunuz

 49. merhaba ben ankilozan hastasıyım birsenedir tedavi görüyorum bir fadası yok malisef size nasıl ulaşa bilirim yardıcı olurmusunuz

 50. SEVDA HANIM Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve Gökçek AS Çayı kullanmanız gerekir.

 51. Merhaba hocam
  Ben kendimi bildim bileli adetim kendılıgınden olmuyor ilacsız. (Erkeklık hormon fazla denilmisti ) Kendiliginden düzenli adet olmak
  Cocuk ıstıyoruz .Hangi iksirinizle Kendiliginden Adet olurum? Ne önerıyorsunuz ?
  tskler

 52. Kolloidal Gümüş, HAYIT Forte, ZERDEÇAL Forte, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Kadın Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Facebook sayfamızı beğendiniz mi?