Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Ev / Hikayelerim / Ense Ağrısı

Ense Ağrısı

mehmet960:

Almanya da isçilik çok zor çalıştığımız is yerinde insanlar adeta bir köle gibi, sürekli ayaktasın ve çalıştığımız 9 saatte en az 1100 mal üretmemiz gerek. Yani ben Alman Hava Yolları Lufthansa da çalışıyorum ve Uçaklara servis hazırlıyoruz. Eskiden bu kadar zor değildi. Simdi anamızdan emdiğimiz burnumuz dan geliyor. Üste klima yanlardan buzhanelerden esen soğuk hava nedeniyle yaz kış buz gibi bir is yerinde çalışıyoruz. Bazıları korkudan Eskimolar gibi giyiniyor, üşüteceğiz diye bende çok dikkatli giyiniyorum. Burada çalışan herkesin omuzları ve beli ağrıyor birde sürekli ayakta koşuşturmaktan bacakları ağrıyor.

Benimde boynum ve omuzlarım ağrıyor, buna sebep klima ve çok yoğun koşuşturma sonucu ayaklar ve bacaklarımda çok ağrı var. Aksam isten gelince ayaklarımı içi sıcak su dolu bir kovaya sokuyorum ve ancak 30-40 dakika sonra kendime geliyorum. İbrahim tanıdığım bir insan ona benim bu sıkıntılarıma çare olmasını söyledim. Bana önce doğru besleneceksin ki kılcal kan dolaşımı normale dönsün, damarlardaki yağlanma erisin ve damarlar esnekli kazansın ve hücrelere besleyici madde ve oksijen aksin dedi. 2. olarak ta Gökçek İksiri ve Gökçek kan çayı verdi. İksiri ve çayı kulandı tan 2-3 hafta sonra rahatsızlıklarım azaldı. Bana bu iksir doping gibi geldi ve simdi çok iyiyim. Yoksa bu çalışma temposu ile emekli olmadan Uçagin kuyruğunda Türkiye’ yi gönderileceğim diye çok korkuyorum. Buradaki Türklerin çoğu emekli olmadan erkenden fani dünyaya göçmekteler. Nasipse inşallah erken dönüşü düşünüyorum.

İbrahim Gökçek
Kırkkilit Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kemik çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Dikkatinizi çekebilir

Yüzlerinde Kırışıklıklar

Yüzlerinde kırışıklıklar oluşmaya başlayan Ahmet beye Gökçek İksiri kullandığında kırışıklıklara sebep olan cürufun temizlenerek dışarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.